طراحی تجاری

  • تاریخ انتشار : 2022/12/19

طراحی داخلی فروشگاه و مغازه

طراحی داخلی فروشگاه ها و فضاهای تجاری به عوامل زیادی بستگی دارد یکی از این موارد مهم و در اولویت، کاربری فروشگاه می باشد که طراحی هوشمندانه می تواند آن را از دیگر فضاها متمایز سازد به طور کلی فضاهای تجاری میتوانند شامل موارد زیادی برای مثال طراحی داخلی فروشگاه ورزشی، طراحی داخلی فروشگاه لباس، طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی، طراحی داخلی فروشگاه مبلمان، طراحی داخلی فروشگاه لوازم ساختمانی، طراحی داخلی فروشگاه لوازم آرایشی، طراحی داخلی فروشگاه لوازم مواد غذایی و یا هایپر مارکت ها، طراحی داخلی فروشگاه لوازم کیف و کفش، طراحی داخلی فروشگاه پوشاک می باشد که ضوابط و ویژگی طراحی دکوراسیون داخلی و پلان هر کدام از فورشگاه های فوق دارای اصولی است که رشد اقتصادی و فرهنگی آن مکان را تضمین می کند ضمن اینکه می تواند مخاطبین بیشتری را جذب و سبب فروش بهتر محصولات گردد.

طراحی داخلی تجاری- نکاتی برای جلب مشتری و فروش

فروش محصولات فقط قیمت و کیفیت رقابتی نیست. در واقع دکوراسیون  فضاهای تجاری و فروشگاه ها نیز نقش بسیار مهمی دارد.یک کسب و کار هنگامی که فروش بالا و عملکرد خوبی دارد عالی به نظر می رسد در نتیجه ، مهم است که به برخی از جنبه های مربوط به دکوراسیون و تجارت و ارتباط این دو توجه کنید ، که می تواند به شما در جلب مشتری کمک کند در ادامه با فرهوش همراه باشید….

وقتی وارد فروشگاه می شوید ، دکوراسیون داخلی بایستی تمیز ، راحت و دلپذیر باشد. همه چیز بهتر است سازمان یافته باشد و به نوبه خود ، باید هماهنگی متعادلی داشته باشد تا  به یک پایگاه قوی برای تجارت تبدیل شود. ظاهر زیبا و منحصر به فرد موضوعی مهم است که اگر این شرایط را برآورده نکنید ، اشتباهی مرتکب می شوید که می تواند بر وجوه مختلف کسب و کار شما تأثیر بگذارد زیرا قطعا خریداران می خواهند محصول را در مکانی خریداری کنند که احساس مرتب و راحتی داشته باشد.

 5 نکته اساسی دکوراسیون 

در ادامه با ما همراه باشید تا 5 نکته را برای موفقیت دکوراسیون و تاثیر بر تجارت بررسی کنیم. با استفاده از این نکات ، اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما احساس راحتی می کنند زیرا هدف این است که هر مشتری هنگام ورود به فروشگاه احساس خوبی داشته باشد.

1-گشودگی فضا

 با داشتن فضای باز و جادار ،  بدون اینکه مشتری را  تحت فشار قرار دهید بهتر می توانید محصولات را به نمایش بگذارید. در نتیجه ، باید از پر کردن بیش از حد  هر مکان با محصولات خودداری کنید.

2-کانترها

کانترهای پذیرش یک روش عالی برای ایجاد مناطق تفکیک شده هستند. با این حال ، مطمئن شوید که سطوح قابلیت پاکیزگی و عدم خراشیدگی را دارند مخصوصاً اگر از شیشه ساخته شده باشند زیرا با گذر زمان ظاهر نامطلوبی خواهند داشت.

3-اطمینان حاصل کنید که از دکوراسیونی متناسب با محصولات استفاده کنید. هم منابع زینتی و هم مبلمان باید کاربردی و متناسب با سبک و نوع تجارت شما باشد.

4-هنگام نمایش محصولات برای فروش ، آنها را به طور تصادفی مرتب نکنید. در حالت ایده آل ، شما باید یک سازماندهی منسجم ایجاد کنید و اقلام را به گونه ای منظم قرار دهید تا توجه ها را جلب کرده و به موارد خاصی اهمیت بیشتری دهید.

5-امروزه سبک های مدرن ترند شده و به روزترین طراحی ها به فروشگاه شما کمک می کند تا از نظر مشتریان جوان و به روز به نظر برسید. متناوباً ، فروشگاه هایی که مبلمان و دکوراسیون آنها از رده خارج است ممکن است فروش زیادی نداشته باشند.

گروه معماران فرهوش با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای فضاهای تجاری  از بوتیک ها وفروشگاه های کوچک تا هایپرمارکت ها توانسته طی سال ها رضایت کارفرمایان را کسب و نقش موثری در فروش محصولات برندهای مختلف داشته باشد برای مشاوره، طراحی و اجرا با کارشناسان و تیم اجرایی ما در ارتباط باشید.